Oy Kontino Ab
Hakintie 6
PL 27, 01301 Vantaa

puh 020 7650 200

s-posti: etunimi.sukunimi@kontino.fi

Y-tunnus: 0949669-8

Ajo-ohjeet ja halliopasteet

Vantaan varasto Tampereen varasto

Yhteystiedot

Myynnin yhteystiedot

Kone- ja laiterakentamisen myynnin yhteystiedot

Jari
Aalto

020 7650 508

jari.aalto@kontino.fi

Mika
Herrainsilta

020 7650 530

mika.herrainsilta@kontino.fi

Timo
Koskinen

020 7650 323

timo.koskinen@kontino.fi

Mika
Rantanen

020 7650 653

mika.rantanen@kontino.fi

Jarkko
Ilomäki

020 7650 644

jarkko.ilomaki@kontino.fi

Jorma
Majori

020 7650 614

jorma.majori@kontino.fi

Ilpo
Häkli

myyntipäällikkö

020 7650 501

ilpo.hakli@kontino.fi

Rakentamisen myynnin yhteystiedot

Jarmo
Koivula

020 7650 340

jarmo.koivula@kontino.fi

Aki
Kurvi

020 7650 627

aki.kurvi@kontino.fi

Jukka-Pekka
Laitinen

020 7650 398

jukka-pekka.laitinen@kontino.fi

Jorma
Harju

020 7650 642

jorma.harju@kontino.fi

Tuomo
Lahtinen

020 7650 613

tuomo.lahtinen@kontino.fi

Pasi
Makkonen

020 7650 338

pasi.makkonen@kontino.fi

Juha
Inkilä

myyntipäällikkö

020 7650 621

juha.inkila@kontino.fi

Lastuamisen myynnin yhteystiedot

Carl-Henrik
Henriksson

020 7650 320

carl-henrik.henriksson@kontino.fi

Tommi
Vormisto

020 7650 541

tommi.vormisto@kontino.fi

Juha
Uosukainen

020 7650 507

juha.uosukainen@kontino.fi

Tiina
Hovi

myyntipäällikkö

020 7650 253

tiina.hovi@kontino.fi

Myynnin tuki

Susanna
Ala-Pässäri

020 7650 520

susanna.ala-passari@kontino.fi

Olli
Pukaralammi

020 7650 509

olli.pukaralammi@kontino.fi

Päivi
Kuusinen

020 7650 522

paivi.kuusinen@kontino.fi

Pia
Huitti

020 7650 643

pia.huitti@kontino.fi

Ajo-ohjeet ja halliopasteet

Vantaan varasto Tampereen varasto